Hotel Restauracja Twierdza
Ul. Podkarpacka 10B
35-082 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel: 17-854-06-02


Cukiernia BABECZKA:
babeczka.rzeszow.pl
Komunie
Pierwsza Komunia Święta
jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika.
 

Uroczystość komunijna trwa od samego rana do późnych godzin popołudniowych i wymaga starannego zaplanowania. Punkt wyjścia stanowi uroczystość komunijna w kościele, od czasu jej trwania zależy bowiem rozkład całego dnia.


Na ogół goście zjawiają się od razu w świątyni, tam bowiem ma miejsce najważniejsza uroczystość. Potem wszyscy udają się na obiad do domu lub idą do restauracji. Przyjęcie komunijne w lokalu pozwala rodzicom poświęcić cały czas dziecku. Czasami bywa jedynym rozwiązaniem, kiedy zbyt duża ilość gości uniemożliwia zorganizowanie go w domu.


  Z całą pewnością, przygotowując przyjęcie komunijne w domu możemy stworzyć rodzinny, cieplejszy nastrój. Warto wtedy pomyśleć o cateringu, który odciąży gospodarzy aby to święto nie stało się mieszaniną chaosu i zdenerwowania. Decyzję musicie podjąć sami. Planując przyjęcie komunijne w naszym lokalu należy pamiętać, aby z wyprzedzeniem zarezerwować salę i uzgodnić wybrane przez siebie menu. 

Jeśli chcecie zorganizować przyjęcie komunijne w domu, zapewnijcie sobie czyjąś pomoc i tak zaplanujcie czynności, aby były one dla was i waszego dziecka składnikiem radosnego oczekiwania na święto.

Zapraszamy do organizacji tej wyjątkowej uroczystości

z Restauracją TWIERDZA! 
Copyright © Twierdza.rzeszow.pl